Jump to content

Burning Crusade Маунти для дренеїв/тауренів.

Recommended Posts

Вітаю! Я хочу поцікавитись думкою більшості українців котрі грають у вов. Чи є хоча б якісь маунти котрі пасують дренеям/тауренам? Сам я гравець альянсу, і граючи на тбк зіштовхнувся з такою проблемою, що мій улюблений клас (шаман) може бути на альянсі лише дренеєм. Почавши грати за дренея я зрозумів, що не зможу колекціонувати маунтів, що дуже полюбляв робити на інших серверах. Я вже навіть грав за орду більш адекватною расою такою як орк, але кількість москалів просто відваблює мене від цієї фракції. Також я намагався пересісти на інші класи, але вони мені попросту не цікаві. Переставити грати на персонажі котрому щонайменше півроку якось зовсім не хочеться, але відсутність можливості колекціонування маунтів не дає мені спокійної гри на дренеї. Було б класно, якби ви порекомендували справді гарних маунтів для такої раси як дреней.

 

Link to comment
Share on other sites

Ну в принципі це правда, що дренеї (особливо чоловічої статі) на більшості маунтів в БК виглядають просто незграбно 🙂

Крім їхніх расових елекків, з наземних маунтів можу ще порекомендувати талбуків з Награнду за репутацію у Куренаїв і за пвп токени в тому ж Награнді. Ще дренеї достаньо класно виглядають на повелителі воронів, але вибити його з Анзу в героїку Сетеккських залів достатньо важко.

Стосовно літаючих маунтів, то перш за все це дракони Пустоти за репутацію у Крил Пустоти в Долині Примарного Місяця (як на мене це найкрасивіші літаючі маунти на БК не рахуючи фенікса, і всі раси на них виглядають досить класно).  Ще з літаючих маунтів дренеї непогано виглядають на скатах Пустоти за репутацію у Стражів небес Ша'тар в Лісі Тероккар.

Це все що прийшло в голову сходу. Сподіваюсь що трохи допоміг зі своєю думкою. 😃

Edited by 4art
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...